Klacht: ongewenst bellen vanuit buitenland?????

[email protected] op 01 juli 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 1 juli 2015

Een klant van Ziggo heeft ongewenste telefoontjes ontvangen vanuit het buitenland, waarbij in het Engels gesproken wordt. Ondanks contact met de klantenservice, die aangaf dat er geen probleem is zolang er niets wordt ingetoetst, is de klant bezorgd over mogelijke kosten en wil deze niet betalen.

Mijn Klacht:

ps ik heb gebeld met tel 1200 n dit gemeld en men zij als ik niets intoets etc. er niets aan de hand is maar ik ben hier niet blij mee kunt u begrijpen worden de laatste dagen in het Engels gesproken gebeld mocht dit telefoonzwendel zijn ,en er zijn kosten aan verbonden wens ik deze NIET te betalen

Gewenste Oplossing:

als ik geeeen kosten krijg over deze onzin telefoontjes

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie