Klacht: On demind service

Arianexxx op 12 april 2022 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Ziggo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 12 april 2022

Er wordt geklaagd over het ontbreken van on demand-programma's bij Ziggo, waarbij specifieke voorbeelden worden genoemd zoals het programma van Arjen Lubach. Dit leidt tot onbetrouwbaarheid in het terugkijken van content. De klager vraagt of Ziggo op de hoogte is van dit probleem en of er actie ondernomen zal worden.

Mijn Klacht:

Steeds vaker ontbreken er programma’s on demand. Dinsdag 5 april ontbreekt helemaal, Arjen Lubach staat niet in de rij van 11 april, het zijn maar voorbeelden van velen. Het maakt het terug kunnen kijken bij Ziggo heel onbetrouwbaar. Hoe kan dit?
Is u dit bekend en gaat u er wat aan doen?

Gewenste Oplossing:

Een eerlijk antwoord

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie