Klacht: Krijg mijn Galagy Tab3

Rolfstam op 23 april 2014 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 april 2014

Een klant van Ziggo heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een beloofde gratis Galaxy Note bij zijn abonnement. Na twee maanden en meerdere telefoongesprekken zonder oplossing, is de klant gefrustreerd over de lange wachttijden en het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Ik zou bij mijn abonnement een ‘ gratis Galagy Note krijgen. Inmiddels 2 maanden verder en ongeveer 50 minuten aan ” een ongeblikje gedudld aub” en heb nog steeds niet

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn Tab3 heb en mijn telefoonkosten vergoed heb gekregen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie