Klacht: horizon mediabox

RD van Gelderen op 16 juli 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag een horizon mediabox aangesloten door monteur, volgens hem zou het rond 17.00 uur geactiveerd zijn , niet dus !! Om 20.30 uur gebeld met ziggo na veel doorverwijzingen kreeg ik een mevrouw aan de telefoon die er zelf niet veel van wist en vertelde me dat ik tot 24.00 uur moest wachten en dan zou hij het zeker doen ! Nu is het 1.16 uur en hij doet het nog steeds niet !!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik weer tv kan kijken

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie