Klacht: guide plus systeem werkt niet meer vanaf 1 april j.l.

g.p. cuperus op 05 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 april 2015

De klant meldt dat het guide plus systeem sinds 1 april niet meer functioneert, vermoedelijk door een nieuwe transportkabel. Hij vraagt Ziggo om een oplossing en geeft aan over te willen stappen naar een andere provider, zoals KPN, als het probleem niet verholpen wordt.

Mijn Klacht:

Geachte dames/heren,

Vanaf 1 april j.l. werkt guide plus niet meer. Wat gaat u hieraan doen. De oorzaak ligt schijnbaar aan een nieuwe transportkabel. Mocht het niet opgelost worden dan schalen we over op een ander bedrijf b.v. kpn. We hebben een sony tv.
Graag uw reactie op mijn email.
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de guide plus weer terug is, zodat ik eenvoudig programma's op kan nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie