Klacht: geen beeld op npo3

cees.rops op 25 oktober 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 25 oktober 2015

Een klant van Ziggo ervaart sinds vorige week geen beeld op NPO 3 en ziet een melding over onderhoudswerkzaamheden. De klant heeft de website van Ziggo geraadpleegd voor meer informatie, maar vindt daar ook geen duidelijkheid over wanneer het probleem verholpen zal zijn.

Mijn Klacht:

sinds vorige week geen npo 3 meer, op het scherm staat de tekst ,wegens onderhouds werkzaamheden geen beeld en er word verwezen naar ziggo.nl/zenderzoeken maar daar word ook geen duidelijkheid gegeven,wanneer word dit opgelost.

Gewenste Oplossing:

als ik weer beeld heb op npo 3

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie