Klacht: Een simpele verhuizing zo ingewikkeld maken; verschrikkelijke klantenservice

Marietteke op 29 januari 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 januari 2021

Na een recente verhuizing ondervond de klager aanzienlijke problemen bij het regelen van een monteur voor de installatie van de diensten van Ziggo. Ondanks herhaaldelijke telefoontjes met verschillende medewerkers, kreeg de klager tegenstrijdige informatie, wat resulteerde in een slechte installatie en een gebrek aan wifi, wat problematisch was voor het thuisonderwijs van hun kind. Uiteindelijk werd het probleem door een monteur opgelost, maar de klager ontving ook een rekening voor extra service en heeft geen reactie ontvangen op een ingediende klacht.

Mijn Klacht:

Wij zijn onlangs verhuisd. Om het voor elkaar te krijgen een monteur te laten komen voor installatie, was nagenoeg onmogelijk. Diverse mensen (studenten) aan de telefoon gehad, ze meldden allemaal wat anders. Gevolg; geen goede installatie, geen wifi (terwijl mijn groep 7 zoon thuis onderwijs heeft) en pas na enkele dagen een monteur. Deze monteur heeft alles keurig opgelost.
Krijg ik als klap op de vuurpijl nog een rekening voor extra service!
Wat een verschrikkelijke service en wat een zeer ondermaatse klantenservice.
Heb ook een klacht ingediend maar daar hoor ik niets van.

Gewenste Oplossing:

Als er met mij contact wordt opgenomen en mij enige vorm van compensatie wordt gegeven. In ieder geval een excuus en geen extra factuur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marietteke
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie