Klacht: anonieme telefoontjes

j.tulleken op 29 december 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 december 2012

Een klant van Ziggo ervaart hinder van anonieme telefoontjes die op verschillende tijdstippen binnenkomen. De klachten zijn geregistreerd voor de data in november en december, met specifieke tijden vermeld van 12, 14, 17, 18, 21, 27 en 28 december.

Mijn Klacht:

anonieme telefoontjes op verschillende tijdstippen woorden als zeer hinderlijk ervaren Data in november en december – 12dec 15.49 uur; 14dec 20.49 uur; 17dec 15.23 uur; 18dec 13.47 uur; 21dec 15.55 uur; 27 dec 14.00 uur; 28 dec 20.58 uur.

Gewenste Oplossing:

Het achterwege blijven van de anonieme telefoontjes

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie