Slechte levering diensten
Klacht van Tomazzo op 08 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Veel storingen, haperingen met digitale tv. Internet behaalt niet de snelheid die belooft wordt. Opzeggen is niet mogelijk. Lees meer
Bij Ziggo zijn 97 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.6/10. Dien een klacht in over Ziggo.
Ziggo voorziet bijna 3 miljoen huishoudens in Nederland van digitale tv, internet en/of telefonie en is de grootste leverancier van kabeltelevisie. Helaas... Lees meer >
Ziggo is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 8251 klachten gemeld over Ziggo. Hiervan zijn er 15 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Ziggo delen.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over: ziggo, abonnement, internet, door, contract. Op basis van de 8251 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Ziggo is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Ziggo:
1. Neem eerst contact op met Ziggo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @ZiggoWebcare
U kunt een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Ziggo.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.251 klachten over Ziggo ingediend, waarvan 91 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1.
Van de klachten over Ziggo wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 36 van de 8.251 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over Beschadigd product of pakket van Ziggo, Klantenservice problemen met Ziggo, Retour en terugbetaling problemen met Ziggo. Bekijk alle Ziggo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Ziggo via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Ziggo actief klachten behandelt.
U kunt uw Ziggo abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van Tomazzo op 08 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Veel storingen, haperingen met digitale tv. Internet behaalt niet de snelheid die belooft wordt. Opzeggen is niet mogelijk. Lees meer
Klacht van Jannette Voortman op 08 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Geachte heer ik probeer nu al diverse malen bewijs stukken toe te voegen aan uw mail. Barcode van verzending van media box. Dit wil maar niet lukken. Ik vraag om een andere manier of mogelijkheid van verzending. ... Lees meer
Klacht van J. Van IJperen op 07 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Sinds 2/1 geen internet en vaste telefonie mogelijk door defect(?) modem. Binnen 2 werkdagen ontvang ik nieuw modem zegt medewerker Ziggo. Vandaag gebeld en gechat met Ziggo, er zijn problemen bij de leverancier van de modems. Ze kunnen niet leveren. Waarschijnlijk... Lees meer
Klacht van renatevane op 07 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Nou das dan lekker! Vitens bedenkt dat de waterleiding aangepakt moet worden. Oké prima. Fa van Den Heuvel heeft dinsdag graafwerkzaamheden gedaan. Helaas raken ze dan alleen onze kabel. Waardoor we geen telefoon, geen tv of internet meer hebben. Ziggo gebeld.... Lees meer
Klacht van renate jansen op 07 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Diverse malen heb ik met ziggo contact gezocht van 4 tm 16 dec om een ideal link toegestuurd te krijgen die wel werkte en die niet alleen maar uit cijfertjes en lettertjes bestond uiteindelijk 17 dec de link ontvangen en... Lees meer
Klacht van M. Haarman op 07 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
werkelijk bijna voortdurend geen toegang tot ondemand. bij klachten wordt gevraagd te bellen maar dat kost mij geld terwijl het bedrijf in gebreke is. Lees meer
Klacht van M. Haarman op 07 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
werkelijk bijna voortdurend geen toegang tot ondemand. bij klachten wordt gevraagd te bellen maar dat kost mij geld terwijl het bedrijf in gebreke is. Lees meer
Klacht van Annemarie Timmermans op 06 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
In december heb ik ziggo gebeld om 1 van onze 3 mobiele abonnementen per eind januari 2016 op te zeggen. Vervolgens heeft ziggo op 23 december alledrie onze abonnementen afgesloten! Na telefonisch contact werd mij verteld dat dit een... Lees meer
Klacht van [email protected] op 06 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
in het jaar 2015 4 keer een nieuwe modem gekregen ik ben als digibeet niet op de hoogte met dit soort vernieuwing tevens kreeg ik te horen van ziggo dat binnenkort de teletext verdwijnt om dat zij dit niet in... Lees meer
Klacht van nbormans op 06 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ziggo gebeld voor een extra ci+ module, dit ging binnen mijn alles in 1 standaard pakket niet. Ik moest een ander pakket afsluiten. Zo gezegd zo gedaan. Paar dagen later komt een brief dat ik apparatuur moet... Lees meer