Klacht: bestelling nooit ontvangen en geen antwoord

Sima1991 op 29 december 2014 over www.fashion-de-luxe.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 29 december 2014

Een klant van www.fashion-de-luxe.nl heeft een grote som geld betaald voor een bestelling, maar heeft sindsdien niets meer vernomen van het bedrijf. Eerdere bestellingen verliepen goed, maar nu voelt de klant zich opgelicht en is teleurgesteld, vooral omdat het om een kerstcadeau ging.

Mijn Klacht:

Ik heb een flinke bedrag betaald!!! Sinds de betaling nooit meer wat van ze gehoord. Heb vaker besteld maar toen hadden ze nog geen website en dat ging goed 2 jaar geleden. En nu word ik opgelicht. Mijn kerst naar de klote omdat het een kerstcadeau moest zijn. Jullie worden bedankt!!!!

Gewenste Oplossing:

Of mijn geld terug of pakketje binnen 3 dagen alsnog binnen krijgen. En ik wil antwoord waarom ze niet reageren. Ben blijkbaar niet de enige bij wie ze dit doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over www.fashion-de-luxe.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over www.fashion-de-luxe.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten