Klacht: Tot twee keer toe verantwoordelijkheid afschuiven: VriendenLoterij start nare vermoeiingstactiek

klagerc9fab2b7 ✓ Verified op 05 november 2026 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 5 november 2026

Een consument heeft een klacht ingediend tegen de VriendenLoterij over het uitblijven van een belofte van €15,- na betaling van een lot. Na het verstrijken van de deadline kreeg de consument tegenstrijdige antwoorden van medewerkers, waarbij de verantwoordelijkheid telkens werd afgeschoven. Ondanks erkenning van het recht op het bedrag, werd een handmatige afhandeling geweigerd, wat de consument als een vermoeiingstactiek ervaart.

Mijn Klacht:

Ik ben benaderd door de VriendenLoterij met de belofte dat ik binnen 6 weken na betaling van mijn lot €15,- zou ontvangen. Mijn lot is op 16 september 2026 betaald, maar na het verstrijken van de deadline kreeg ik geen geld. De eerste medewerker schoof de schuld op de bank en wijzigde de ingangsdatum eenzijdig. Na mijn juridische weerlegging legde een tweede medewerker de schuld bij mij neer, ondanks erkenning dat ik recht had op het bedrag. Ze gaven toe dat ze dit niet bij mijn aanmelding hadden gecommuniceerd en beloofden de €15,-, maar weigerden een handmatige afhandeling en lieten me opnieuw 6 weken wachten. Dit voelt als een bewuste tactiek om consumenten te vermoeien.

Gewenste Oplossing:

Ik eis een directe en handmatige overboeking van de toegezegde €15,- op mijn rekening, zonder verdere administratieve vertragingstactieken. Tevens vraag ik om schriftelijke excuses voor de misleidende handelswijze en dat de VriendenLoterij verantwoordelijkheid neemt voor haar fouten, in plaats van de schuld te blijven afschuiven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Vriendenloterij

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM