bezorgklacht
Klacht van 1234sophie op 23 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
telegraaf ontvangen inplaats van volkskrant Lees meer
Bij Volkskrant zijn 18 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 4.0/10. Dien een klacht in over Volkskrant.
De Volkskrant is een van de kwaliteitskranten van Nederland. Wist u dat deze krant dagelijks een oplage van ruim 360.000 heeft? Daarnaast wordt de krant... Lees meer >
Volkskrant is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 2811 klachten gemeld over Volkskrant. Hiervan zijn er 188 opgelost (7%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Volkskrant delen.
De meest voorkomende klachten over Volkskrant gaan over: bezorging, krant, bezorgd, volkskrant, abonnement. Op basis van de 2811 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Volkskrant is 7%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Volkskrant:
1. Neem eerst contact op met Volkskrant — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @volkskrant
U kunt een klacht over Volkskrant indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Volkskrant.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.811 klachten over Volkskrant ingediend, waarvan 18 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Volkskrant wordt 7% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 192 van de 2.811 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Volkskrant gaan over Klantenservice problemen met Volkskrant. Bekijk alle Volkskrant klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Volkskrant via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Volkskrant actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Volkskrant niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van 1234sophie op 23 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
telegraaf ontvangen inplaats van volkskrant Lees meer
Klacht van Volkskrantlezer50 op 22 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Onze krant wordt altijd keurig op tijd bezorgd. Echter sinds kort heeft onze bezorgen een brommer tot zijn beschikking die in de ochtenduren voor overlast zorgt. Niet alleen wij, abonnee, maar ook onze pleinburen klagen over deze geluidsoverlast. Lees meer
Klacht van 388hnhh6 op 21 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Ik woon in de Gentiaan in Son. Om 4.30 uur word ik mijn bed uit gejaagd door de bezorger van de Volkskrant. Die komt al weer een paar dagen met veel lawaai met een bromfiets de krant bezorgen. Het is... Lees meer
Klacht van AaV op 18 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb vanaf donderdag 16 mei de krant niet meer ontvangen, dus ook 17 en 18 mei niet. Vorige week op donderdag ook niet. Lees meer
Klacht van Pijnenburg op 13 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Krant opnieuw ( na dezelfde klacht vorige week, en klachten afgelopen maanden) niet bezorgd. Klachten helpen helemaal niet. Ruim dertig laar abonnee. Ging vroeger anders. Kende de bezorger, belde hem of haar, of ging langs om de krant op te halen.... Lees meer
Klacht van ROMIR op 12 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
In april hebben wij besloten ons abonnement te wijzigen naar een digitaal abonnement van de Volkskrant. Met doordeweeks de krant digitaal en dan op zaterdag de krant in de bus. We zagen op internet een leuke actie, namelijk dat we er... Lees meer
Klacht van SsG@DdH2013 op 06 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Steeds weer gebeurd het dat op zaterdag het magazine er niet bij zit zo ook weer op zaterdag 4 mei en dan krijg je op maandag het AD !! Wij zijn het zat , de Volkskrant is niet te bereiken alleen... Lees meer
Klacht van Juan295 op 04 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Inmiddels heb ik al tig keren via het digitale formulier mijn bezorgklachten kenbaar gemaakt. maar helpen doet het natuurlijk niet. De problemen zijn begin van dit jaar begonnen toen de bezorging door een ander dan de vertrouwde bezorger werd uitgevoerd. Na enige... Lees meer
Klacht van Martijn Griffioen op 02 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Genereus welkomstgeschenk komt pas na 4 maanden. Is de Volkskrant dan zo armlastig? Dit lokkertje met een vervelende nasmaak getuigt van wel heel weinig respect voor de nieuwe abonnee. Fatsoenlijk zou zijn dit ook duidelijk te afficheren. Dat verwacht je... Lees meer
Klacht van Dominic10 op 01 mei 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk
Op een volgende dagen geen krant ontvangen. Via telefoonlijn bezorg klachten is het alleen maar mogelijk een dag aan te geven. De via sms doorgegeven inlog code is niet beschikbaar via dagkrant.volkskrant.nl Lees meer