Gisteren ontving ik een Krant waar ik geen enkele belangstelling voor heb. De oplossing die u biedt, is voor mij geen oplossing. Ik wil op zaterdag mijn zaterdagkrant inclusief bijlagen door nabezorging. De digitale versie is voor mij onleesbaar.
Vriendelijke groet,... Lees meer
De Volkskrant niet ontvangen op maandag 7 juli; in plats daarvan De Telegraaf in de bus Lees meer
Zowel vandaag als vorige week zaterdag geen krant ontvangen.
Mijn abonneenummer is 2680606 Lees meer
Als ik geen krant ontvang wil ik graag een BON om een krant te kopen en geen verlenging van mijn abonnement. Vandaag heb ik geen krant ontvangen en de zaterdagkrant digitaal lezen vind ik geen optie.
Ik abonneer me op een... Lees meer
geen vk vandaag ontvangen Lees meer
Al langere tijd gebruik ik de betaalde app tot tevredenheid. Sinds enkele weken kan ik niet meer dan 1 artikel lezen terwijl de automatiche betaling gewoon doorloopt Lees meer
Digitale editie opent niet meer op mijn macbook pro, werkt wel op mijn iPhone. Lees meer
De digitale versie van de voorpagina van de Volkskrant verschijnt op m'n scherm en normaal klik ik deze aan om de krant te openen.
Nu verschijnt het scherm met de vraag of ik abonnee ben of abonnee wil worden.
Ik klik aan... Lees meer
Sinds gisteren krijg ik de voorkant van de actuele krant te zien als ik die aanklik, komt het schermpje met de vraag in te loggen.Dat klik ik aan en dan springt het scherm terug naar de voorpagina. Ik krijg niet... Lees meer
De online krant is niet in te zien op mijn Win7 computer. Klikken op de krant geeft een keuzescherm, maar inloggen als klant werkt niet. Gelukkig heb ik nog een Nexus7 waar Android op draait. Daar is de krant wel... Lees meer