Klacht: Wijziging zonder toestemming

D.yayla op 02 maart 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 maart 2017

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over een ongewenste wijziging van zijn abonnement. Hij had in september 2016 een tweejarig abonnement afgesloten met een belofte van korting op de aansluitkosten, maar deze korting werd niet toegepast. Later ontving hij zonder zijn toestemming een melding van een overstap naar een ander abonnement, waar hij niet van op de hoogte was.

Mijn Klacht:

Op 15 september 2016 heb ik een twee jarig abonnement afgesloten in een vodafone winkel in rotterdam. Er werd mij hier een korting beloofd op de aansluitkosten als ik een telefoonhoesje zou kopen bij mijn abonnement. Dit heb ik gedaan en helaas stond er op mijn eerste factuur toch het bedrag van de aansluitkosten. Hierover gebeld en kreeg te horen dat ik dit in de vodafone winkel moest regelen omdat ze daar geen zicht op hadden . Heel vervelend dit, maar ik sta hier toch niet op te wachten en heb het toen gelaten voor wat het is. Aangezien de vodafone winkel in een winkelcentrum zit met hoge parkeerkosten waar ik 1 keer in de zoveel tijd kom.

Op 23-1 kreeg ik ineens een mailtje dat ik ben overgestapt naar een ander abonnement. Ik wist hier niks van af maar eenmaal toen ik belde kwam ik er achter dat mijn partner dit heeft gedaan. Toen ik het aan mijn partner vroeg bevestigde hij dit. Hij gaf aan dat hij werd gebeld door vodafone of hij wilde overstappen op een ander abonnement met een hogere internetbundel. Toen ik hier met vodafone over belde en aan gaf dat ik dit niet zo oke vond zonder mijn toestemming gaf vodafone aan dat dit ook niet kan rn dat ze er mee aan de slag gaan. Ik heb toen ook mijn abonnement gewijzigd. Meneer aan de telefoon gaf aan dat er een voicelog zou volgen . Toen die voicelog begon en ik de vragen kreeg viel het mij op dat er vragen bij zitten die mijn partner helemaal niet kan beantwoorden. Zoals de 4 laatste cijfers van mijn rekeningnummer etc etc. Dit ook aangegeven aan de telefoon en gevraagd of ik de voicelog mocht ontvangen dit zou in orde gemaakt worden en ik zou persoonlijk door diegene gebeld worden. Nu zijn ee een maand werd weer en gisteren toch even contact opgezocht met vodafone. Er was geen klacht bekend en er zou opnieuw een klacht aangemaakt worden. Vandaag gebeld door een mevrouw die dit verhaal bevestigde en dit niet zomaar gedaan kon worden. Ze zou de voicelog opvragen en als het binnen zou zijn mij per email zou opsturen. Ik kreeg 5 minuten later een sms bericht met het volgende;

Beste klant, nav ons gesprek. Het gesprek is niet opvraagbaar omdat dit een migratie betrof en geen verlenging. Nogmaals onze excuses. MVG Klaudia Vodafone

Iedere keer dat ik vodafone heb gesproken kreeg ik te horen dat de voicelog opgestuurd zou worden en nu krijg ik dit.

Er werd gezegd aan de telefoon vandaag dat ze het probleem niet zien als ik hier toch oke mee ben. Het gaat hier om het principe en wil hier duidelijkheid in. Die voicelogs worden natuurlijk niets voor niets opgenomen. Het moet toch ergens liggen?

Ik kan maar niet snappen dat zo een groot bedrijf hierin zo een grote fout maakt.

Gewenste Oplossing:

Graag wil ik alsnog de voicelogs ontvangen. Zo niet , dan wil ik dat de nieuwe abonnement ongedaan word gemaakt en wil ik alle extra kosten terug die bij het nieuwe abonnement zijn bijgekomen. Aangezien ik niet het akkoord heb gegeven is dit abonnement niet geldig.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie