Klacht: Telefonische bestelling verlenging

michelleaddicks op 25 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 april 2016

Op 10 maart heeft de klant telefonisch zijn contract verlengd bij Vodafone, waarbij hij een actie voor de Samsung S7 ehge met gratis VR-bril heeft aangesproken. Ondanks bevestiging van de medewerker dat de actie geldig was, staat de orderdatum op 11 maart en heeft de klant de telefoon nog steeds niet ontvangen, ondanks herhaaldelijke beloftes van Vodafone dat deze zou worden bezorgd. De klant ervaart frustratie door het gebrek aan communicatie en opvolging van zijn klachten.

Mijn Klacht:

Op 10 maart heb ik mijn contract telefonisch laten verlengen bij Vodafone.
ik had namelijk een leuke actie gezien van de Samsung S7 ehge met gratis VR-bril deze actie was tot en met 10 maart en dus was ik ook op tijd voor deze actie. (nog bevestigd door de medewerker)
Helaas zag ik later in mijn mailbox dat de orderdatum op 11 maart staat waarover ik weer contact heb opgenomen met Vodafone en mij is toen toegezegd dat dit in orde gemaakt zal worden. tot op heden hier niks meer over gehoord. en iedere keer als ik hierover belde werd mij weer het zelfde gezegd.
maar dit is niet mijn enige klacht.
De Samsung S7 ehge heb ik tot op heden nog steeds niet ontvangen. en ik bel nu echt iedere week met Vodafone en ze beloven mij iedere week dat ik hem die week gaat ontvangen maar vandaag blijkt dat hij blijft hangen op de accessoires. (waarom hoor ik dit pas vandaag??)
na 5 medewerkers gesproken te hebben was ik er wel even helemaal klaar mee en bij de laatste medewerker werd mij ook ook nog even verteld dat ik de VR-bril er niet meer bij kan krijgen. WTF!!!!
Sorry hoor hier ging het mij juist om en dat heb ik haar ook verteld en ik wil niet uit mijn slof schieten dus ik heb netjes gezegd dat ik op een ander moment zal terug bellen want ik heb al zoveel medewerkers gehad ben er even helemaal klaar mee!!! had echt geen zin in nog een medewerker. en daarnaast was mijn pauze ook 3 kwartier voorbij.

Gewenste Oplossing:

Als ik eindelijk mijn Samsung S7 ehge ontvang met VR-bril
die accessoires zijn niet belangrijk die kan ik ook los in de winkel halen.
ik wil gewoon mijn mobiel ontvangen met VR-bril van de actie.
ik was tenslotte op tijd met bestellen en ik heb echt iedere week gebeld en alles nagevraagd en ik zou het gewoon allemaal krijgen ook de bril dat zouden ze intern oplossen. dus doe dat dan ook!
en verder een goede tegemoetkoming voor deze frustratie! anders ga ik echt een keer naar een andere provider!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie