Mijn Klacht:
In een wereld waar elke provider moet vechten om klanten te behouden slaat werkelijk alles! Na ruim 10 jaar klant te zijn en te willen verlengen voor nogmaals 24 maanden krijg ik verschillende aanbiedingen van medewerkers die blijkbaar niets vastleggen in de crm systemen van Vodafone. De één na de ander zegt dat zijn/haar aanbod beter is, maar het beste aanbod is niet meer te vinden. Waarschijnlijk een fout van de medewerker want dat aanbod kan/mag ik u niet aanbieden.
En nu komt het:
Na een redelijk aanbod te hebben gehad bel ik terug om daarop in te gaan. En wat blijkt? Er staat nog een factuur open en deze staat de verlenging in de weg. Principieel zeg ik verleng het abonnement en ik betaal de factuur. Maar dat kan niet bij Vodafone, want als je bij ‘ons’ wilt blijven moet je eerst betalen! Dit is werkelijk waar de slechtste reclame waar ik ooit van heb gehoord.
En nu komt het ergste:
Zo principieel en trouw dat ik ben, zo klaar kan ik er ook mee zijn. Dus we gaan bellen om het contract dan maar te beëindigen. En wat denk je? Ook dat kan niet! Ik krijg te horen dat de factuur de weg naar opzegging blokkeert. Het voelt alsof de leverancier van het crm pakket van Vodafone van de firma Maffia BV afkomstig is.
Ik wil een ieder wakker schudden om verder te kijken dan je neus lang is. Het is vaak gemak en ledigheid dat je bij je provider blijft, maar er zijn meedere providers die graag nieuwe klanten willen. En ik ben één van die klanten.
Gewenste Oplossing:
Laat ze eerst maar contact met mij opnemen!

