Klacht: omzetting abonnement no. 339694630

roelg64 op 07 november 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 7 november 2016

Een klant heeft onvrede geuit over de omzetting van haar abonnement bij Vodafone. Haar man bezocht op 3 november een filiaal om een smartphone en abonnement te regelen, maar dit kon pas op 4 november samen met de klant. Bij hun bezoek lag het systeem echter plat, en ook een tweede poging om de bestelling te plaatsen mislukte door een vastloper in het systeem. De klant is teleurgesteld over deze gang van zaken.

Mijn Klacht:

Mijn man was op 3 november bij uw filiaal op het osdorplein. Hij wilde voor mij een smartfoon kopen en mijn abonnement wijzigen. Ik moest daar zelf bij zijn. Begrijpelijk. Dus op 4 november samen naar de winkel om het in orde te maken. Het was voor mijn verjaardag op 5 november. Het systeen lag eruit, dus het was niet mogelijk. Erg vervelend. Mijn man vandaag weer naar de winkel, maar ook nu weer niet mogelijk. Bestelling zat vast in het systeem. (voor mij niet te begrijpen) Morgen wanneer de collega er weer is kan het in orde gemaakt worden. Helemaal niet blij met deze gang van zaken.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik weer blij ben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie