Klacht: Heb simkaart gekregen die ik nooit besteld heb

Voegersbedrijf M. Schoenmakers BV Schoenmakers op 13 mei 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Vodafone klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 mei 2017

Een klant heeft op 6 maart contact opgenomen met Vodafone om drie nummers over te zetten van een andere provider, maar ontving een simkaart die niet besteld was. Na meerdere telefoongesprekken en chats, waarbij het probleem naar de juridische afdeling is doorgezet, blijft de situatie onopgelost en ontvangt de klant nu een factuur voor abonnementskosten van het ongewenste nummer.

Mijn Klacht:

Heb op 6 maart contact gehad met Vodafone om mt 3 nummers over te komen van een andere provider(met nummerbehoud). Alles via de telefoon geregeld. Komt er na een aantal dagen een koerier met 2 enveloppen. 1 envelop open gemaakt en hierin zit een simkaart die niet van ons is en ook niet besteld. Gelijk mee terug gegeven aan de koerier zonder iets te ondertekenen. Nu zie ik in de Vodafone app dat wij dat nummer in gebruik hebben maar wij hebben dat niet in ons bezit. Hier al diverse malen over gebeld en het wordt doorgezet naar de juridische afdeling volgens Vodafone. Zijn nu inmiddels meer dan 2 maanden verder en diverse telefoontjes en chats maar er is nog steeds niks aan gedaan.Ze geven wel aan dat ze zien dat dat nummer niet gebruikt wordt. Krijg nu een factuur met abonnementskosten van dit nummer. Weer een keer gebeld maar ze zeggen dat ze er niets aan kunnen doen. Het ligt bij de juridische afdeling. Zucht.

Gewenste Oplossing:

Als wordt toegekend dat wij dit nummer niet in ons bezit is en er geen abonnementskosten hierover worden berekend. Als ze toegeven dat ze een fout hebben gemaakt en dat alles rechtgezet wordt.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie