Klacht: Diefstal van prepaid tegoed

D.. op 09 mei 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 9 mei 2016

Een klant van Vodafone heeft geklaagd over de opheffing van zijn prepaidnummer en de daaropvolgende confiscatie van beltegoed zonder adequate communicatie. Ondanks dat zijn adres en e-mailadres bekend zijn, ontvangt hij slechts een SMS, terwijl belangrijke informatie over het beltegoed niet wordt gedeeld. De klant wijst op de onredelijke termijn van negen maanden voor het opwaarderen van beltegoed en de gebrekkige bereikbaarheid van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Vodafone heft prepaid nr op en eigent zich het beltegoed toe zonder adequate communicatie.
Hoewel adres en email bekend zijn wordt blijkbaar een SMS’je als voldoende motivatie gezien om zich hoge bedragen aan beltegoed toe te eigenen. Tegelijk worden je beltegoed gegevens gewist en bereikbaarheid geminimaliseerd tot het zoeken naar een naald in een hooiberg. Deze vorm van criminaliteit zal wel lekker verdienen, aangezien veel van dit soort lidmaatschappen door veelal ouderen gebruikt worden.
De adres gegevens worden dus wel gebruikt om allerlei ongevraagde reclame sturen maar niet voor essentiële communicatie.
Beltegoed moet na 9 maanden al opgewaardeerd worden en niet na 12 volgens ongenaakbare medewerksters “help”desk..

Gewenste Oplossing:

Als deze vorm van diefstal aangepakt of teruggedraaid kan worden, en de klanten echt benaderd wordt voor dat dergelijke acties genomen worden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie