Mijn Klacht:
0683 0613
Geachte,
Zaterdag 21 april heb ik contact opgenomen met Bianca, afdeling opzeggingen t.b.v. info opzeggen beide nummers voor aanvraag bij andere provider. Hierop aanbod gehad van Bianca waarbij ik 2 verlengingen in gang heb laten zetten voor bovenstaande nummers.
Betreft: 2 x 2-jarig abonnement, beide met iPhone 6, 32gb, onbeperkt bellen, 13gb internet.
Dinsdag 24 april leverdatum volgens track and trace, postnl man is nooit aan de deur geweest en heeft beide toestellen retour gezonden ivm beschadigde zending.
S’avonds contact opgenomen met jullie klantenservice aangaande dit probleem waarbij mij het vervelende nieuws verteld werd dat de bestellingen opnieuw dienen ingevoerd te worden nadat beide bestellingen geannuleerd zijn. Dit kan pas nadat beide toestellen retour zijn gemeld en het hele annuleringsproces hebben doorlopen.
Bestelling:279162471
Bestelling:279161911
Door een heer van de afdeling opzegging werd mij verteld dat dit zeer vervelend voor mij is en op track and trace te zien was dat woensdag 25 april beide toestellingen retour aan zouden komen in Woerden.
Hierna kon ik direct opnieuw contact opnemen met de afdeling opzeggingen zodat de bestellingen geannuleerd zouden kunnen worden en wij het opnieuw in gang konden zetten.
Woensdag 25 April contact gehad s’ochtends met een heer die mij hetzelfde vertelde waarop ik na de middag, begin avond, het beste terug kon bellen zodat wij opnieuw konden bestellen.
Diezelfde dag opnieuw contact opgenomen met afdeling opzeggingen waarbij ik eerst 2 maal een zeer onvriendelijke vrouw aan de telefoon kreeg, die het allen zeer vervelend vinden moeilijke situaties van klanten aan te horen en liever de discussie aangaan waarom ik op een andere afdeling thuis hoor dan ook maar 1 seconden de moeite nemen om mij te helpen. Hierna opnieuw ingebeld (veel wachttijd na ieder telefoontje), gesproken met Stefan die ik vriendelijk verzocht heb contact te leggen met zijn teamleider aangaande een oplossing. Stefan wist mij tot mijn grote verbazing toen te vertellen dat het annulatieproces 5 werkdagen in beslag kan nemen na ontvangst melding toestellen en Vodafone tot die tijd niets kan betekenen.
Stefan heeft mij plechtig beloofd donderdag 26 April mijn zaak opnieuw op te pakken en mij hierover terugkoppeling te geven voor 254 19h00, dit is niet gebeurd.
Door koningsdag kon ik vandaag pas weer contact opnemen.
Gesproken met een mevrouw van de afdeling opzeggingen, ook zij nam weinig moeite om mijn verhaal te begrijpen en kwam tot de conclusie dat mijn bestellingen klaar stonden voor verzending waarop ik het hele verhaal opnieuw heb uitgelegd. Hierna ben ik opnieuw doorverbonden naar de Cancellationdesk die mij vervolgens konden melden dat de toestelling nog niet retour zijn gemeld en zodra dit gebeurd was, (waarschijnlijk maandag) het nu ineens weer 2 werkdagen duurt voordat ik een nieuwe bestelling kan plaatsen.
Zoals u begrijpt is mijn bovenstaande verhaal net zo verwarrend als uw medewerkers zijn tegenover mij als klant.
Het process waarbij ik in dit geval de dupe word van het feit dat het fout gaat bij postnl en ik niet kan verlengen is bij Vodafone de standaard, vind ik persoonlijk een rare, klantonvriendelijke gang van zaken maar daar leg ik mij bij neer.
Wel is het feit dat ik als klantzijnde zoveel verschillende verhalen te horen krijgen van jullie medewerkers en dat ik sterk het gevoel krijg dat 1 op de 10 mensen ook maar enigzins zin heeft om mij serieus te helpen.
Ik zit nu met het probleem dat ik zeker tot volgende week geen nieuwe toestellen heb, dit terwijl het toestel van 0613 defect is. Ook is mij verteld dat de iphone 6,32gb opop is en dat wanneer ik de bestellingen weer eens kan plaatsen er de kans bestaat dat deze toestellen niet meer beschikbaar zijn. Ik ga ervanuit dat jullie hier een oplossing voor kunnen bieden.
Wat ook een vervelende bijkomstigheid is, is dat ik dagelijks, of zolang het nu duurt, beter gezegd wekelijks moet terug bellen, mijn hele verhaal opnieuw moet uitleggen omdat de meeste van jullie medewerkers niets in het voicelog achterlaten, of ik aub weer mijn 2 abonnementen mag verlengen.
Met deze klacht wil ik ook melden dat ik het helemaal zat ben, ik mij totaal niet gewenst voel bij Vodafone als klant en indien er niet snel een oplossing komt voor dit hele verhaal ik mijn beide abonnementen bij de concurrent ga aanvragen. Dan maar een paar euro meer betalen maar met een betere service.
Ik hoor graag of dit op kort termijn is op te lossen.
In afwachting van uw reactie verblijf ik.
Met vriendelijke groet,
Gewenste Oplossing:
Op zeer kort termijn levering beide toestellen en verlenging contacten. Compensatieactie naar aanleiding van geleden schade, zeer veel tijd aan besteed. Stress door wanprestatie, ondeskundigheid klantenservice. Ernstig verkeerd geïnformeerd.


