Klacht: btw staat niet op rekening vermeld

[email protected] op 13 december 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 december 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik ben overgezet van ziggo naar vodafone. Bij de eerste rekening zie ik dat het btw bedrag mist. Via een webformulier kan je dan de btw vermelding aanvragen, wat ik begin november heb gedaan. Op de rekening van december staat nu de btw vermeld en niet op de voorgaande twee rekeningen. Een verzoek om alsnog de rekeningen aan te passen met het btw bedrag wordt geweigerd????

Gewenste Oplossing:

Als ik de rekeningen van oktober en november ook zijn voorzien van het btw bedrag, wat best handig is als je ze wilt declareren bij de baas.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie