Klacht: Annulering abonnement

Lotte1992 op 12 november 2018 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 12 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Eind juli abonnement laten omzetten naar een nieuw abonnement bij Vodafone. Telefoon beviel niet dus abonnement binnen 2 dagen weer geannuleerd. Nu bijna 4 maanden later ben ik nog niet van dit abonnement af. Heb moeten betalen voor een abonnement en telefoon die ik niet heb. Dat geld heb ik door de bank laten terugstorten.
Omdat ik toen als wanbetaler werd gezien werd mijn abonnement geblokkeerd en heb ik een week zonder werkend abonnement gezeten. Ondertussen is de annulering verwerkt. Maar ik moet nu wel 24 euro betalen om mijn abonnement weer te laten deblokkeren.

De afgelopen maanden úren aan de telefoon gehangen met Vodafone, maar blijft onterechte rekeningen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

- Als het abonnement wat ik gelijk heb laten annuleren echt wordt afgesloten.
- Ik niet meer onterecht rekeningen ontvang van een abonnement wat ik niet heb.
- Excuses en compensatie van Vodafone krijg voor de belachelijke gang van zaken. Ik heb de afgelopen 4 maanden zoveel tijd gestoken in het rechtzetten van de situatie. Maar Vodafone lijkt niet mee te willen werken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie