Klacht: 4 maanden, 5 klachten, 4 casussen, 15 maal gebeld nog steeds geen oplossing

fvdn op 15 december 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Vodafone klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 15 december 2016

Na de overstap van KPN naar Vodafone ondervindt de klant aanzienlijke problemen met de portering van twee mobiele nummers, terwijl drie andere nummers succesvol zijn overgezet. Ondanks herhaaldelijk contact met verschillende medewerkers en lange wachttijden, is er nog steeds geen oplossing gevonden. De klant overweegt om de overstap terug te draaien, maar heeft inmiddels al drie iPhones aangeschaft.

Mijn Klacht:

Na het overstappen van KPN naar Vodafone met, internet, tv en mobiel alleen maar problemen. 3 van de 5 mobiel nrs zijn goed gegaan. 2 blijven ‘hangen’ ze staan volgens de winkel nog in ‘portering’ bij Vodafone. Alsof ik wegga bij Vodafone….?! Ahum ik zit bij KPN en wil naar Vodafone.
Ik heb inmiddels zoveel medewerkers gesproken maar het gaat volgens mij niet lukken. Ik kan natuurlijk alles terugdraaien maar er zijn ook al drie Iphones in ons bezit.
Op dit moment sta ik 31 minuten in de wacht, de medewerker is alles aan het lezen. Jawel ik word opgehangen zonder contact. Deze snapt het blijkbaar ook niet en geeft het op Martin heet hij van klantenservice.

Gewenste Oplossing:

2 maal een abonnement, tegemoetkoming

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie