Bij Vinted.nl zijn in totaal 1.929 klachten ingediend op Klacht.nl. In de afgelopen 12 maanden kwamen er 226 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.6/10. Dien een klacht in over Vinted.nl. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Vinted.nl zijn gemeld. Lees meer >
Hoe kan ik een klacht over Vinted.nl melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Vinted.nl? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Vinted.nl, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Vinted.nl contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over Vinted.nl indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Vinted.nl.
Hoeveel klachten zijn er over Vinted.nl?
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.929 klachten over Vinted.nl ingediend, waarvan 226 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Internetshops - Kleding.
Lost Vinted.nl klachten op?
Van de klachten over Vinted.nl wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering.
Wat zijn de meeste klachten over Vinted.nl?
De meest voorkomende klachten over Vinted.nl gaan over Internetshops - Kleding. In de afgelopen 12 maanden zijn 226 klachten ingediend.
Hoe bereik ik de klantenservice van Vinted.nl?
Vinted biedt geen telefonische klantenservice; hulp via de Helpdesk en de app. U kunt Vinted.nl bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Vinted.nl actief klachten behandelt.
Wat is de beoordeling van Vinted.nl?
Vinted.nl heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10, gebaseerd op 755 beoordelingen.
Is Vinted.nl betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Vinted.nl een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10 uit 755 beoordelingen en een oplospercentage van 0% over 1.929 klachten. Of Vinted.nl betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Hoe krijg ik mijn geld terug van Vinted.nl?
Bij online aankopen bij Vinted.nl heeft u 14 dagen bedenktijd. Na retournering moet Vinted.nl binnen 14 dagen terugbetalen. Gebeurt dit niet? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling. Betaalde u met creditcard of PayPal? Overweeg een chargeback. Dien ook een klacht in via Klacht.nl.
De koper hoefde het artikel niet, en nu na 6 weken en meerdere malen contact te hebben gezocht, heeft deze persoon nog steeds het artikel niet terug gestuurd, maar hij heeft wel zijn geld terug. Ik ben mijn geld... Lees meer
Vinted.nl/Vinted.com schendt het Europese consumentenrecht, door de koper er valselijk van te beschuldigen dat schade aan ontvangen artikelen niet op tijd is gemeld. De klant heeft er tot 6 maanden de tijd voor om non-conformiteit te melden, zelfs als het... Lees meer
Geld dubbel afgeschreven en geen automatische terugbetaling nu bijna 2 weken verder en nog niks terug op de rekening telkens berichten sturen en elke x te horen krijgen is in behandeling u moet geduld hebben. Lees meer
Ik had een tijdje leuke sneakers bij Vinted besteld, reageert de koper niet meer. Contact met Vinted opzoeken is ook heel moeilijk, ik heb de schoenen geannuleerd alleen krijg mijn geld maar niet. Heel belachelijk dit! Lees meer
Ik had een skibroek gekocht €5,-
Maar kreeg een dunne kleine spijkerbroek 👖 opgestuurd ( dus ik ben genept)
Deze had ik dus niet gekocht😡
Ik kreeg excuses, maar moest dit op mijn kosten retour sturen
2x gedaan ( €14,50)en het pakket... Lees meer
Ik heb 4 keer een betaling gedaan omdat hij steeds aangaf dat de betaling mislukt was. Terwijl de bedragen wel van mijn rekening zijn geschreven. Ik wilde de schoenen graag hebben en geloofde dat Vinted het wel terug zou betalen.... Lees meer
Ik heb geprobeerd om een jasje te kopen via Vinted. De betaling mislukte, dus ik probeerde het nogmaals, maar de betaling lukte weer niet. Na 2x vond ik het wel prima, dan maar geen jasje. Het bedrag is echter wel... Lees meer
Goeiedag,
Ik heb mijn juimpsuit verkocht en nu zegt de koper dat er allemaal gaten in zitten! Dat is niet waar heb zelf
Een foto waar ik hem aan heb! En vinted
Doet hier niks tegen ! Die betaald de koper uit en... Lees meer
Fout bij hun nu al 7 dagen veder vragen afschrift bank gegeven. 32,32 kwijt . Heb nu een mail gestuurd voor 6x.
Heb gevraagd of ze pin code ook nog moest hebben.
Helle maal klaar meer met die bedriegers. Lees meer