Klacht: update lukt niet

anja bos op 01 december 2014 over TomTom in de categorie Navigatiesystemen

TomTom klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 25 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf TomTom
Categorie Navigatiesystemen
Status Opgelost
Datum 1 december 2014

Een klant heeft problemen ondervonden bij het updaten van zijn TomTom Start 25, dat hij twee maanden geleden heeft aangeschaft. Ondanks herhaalde pogingen via de computer, lukt het niet om het apparaat te vinden voor de update. De klant is zeer teleurgesteld over deze situatie.

Mijn Klacht:

heb 2 maanden geleden een tomtom start 25 gekocht. en ben dus al 2 maanden bezig om hem te update via de computer. maar lukt dus niet. vindt apparaat niet. baal er erg van.

Gewenste Oplossing:

als de update wel lukt. met mijn vorige navigator had ik geen probleem om te update

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door TomTom in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat TomTom een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

TomTom

Heeft op 25 april 2018 om 12:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM