Mijn Klacht:
op 31 januari een Tomtom GO 5200 gekocht.
Op 9 februari in gebruik genomen op 10 februari stuk gegaan.
Was op vakantie op 11 februari 2 maal per telefoon contact gehad met Tomtom gedaan wat er gevraag was minimaal 1uur opladen via 220 volt.
Geen resultaat direct na vakantie weer contact met Tomtom en daarna opgestuurd.
Was niet te repareren en kreeg een gebruikt toestel dat gerepareerd was terug.
Omdat mijn oude toestel maar 2 dagen is gebruikt te kennen gegeven dat ik of mijn oude toestel gerepareerd , of een nieuw toestel. of geld terug wilde.
En daarna ging alles via een buitenlands callcenter, diverse mails gekregen maar er werd steeds om de brij heen gedraaid.
Tot ik een mail kreeg om hem weer op te sturen, dit gedaan in de zelfde verpakking waar het toestel niet uit was geweest.
Kreeg ik per mail bericht dat het toestel gerepareerd was terug gezonden, een toestel dat niet gebruikt was is dus weer gerepareerd terug gezonden.
En daarna heb ik het toestel gelijk weer terug gestuurd.
En een mail gestuurd waarom ik dit had gedaan.
Verder erna weer diverse mailtje ontvangen en beantwoord.
Maar geen bevredigend antwoord er wordt niet goed gelezen of twee vertaald zodat er geen goed antwoord mogelijk is.
De laatste mail van 12 augustus was ook weer een waar geen antwoord op mijn vraag is gegeven.
Gewenste Oplossing:
Zoals ik steeds heb gevraagd mijn oud toestel gerepareerd, of een nieuw toestel of geld terug


