Klacht: Prijsdiscriminatie mannen en vrouwen

Karen Van Bastelaere op 12 april 2016 over TomTom in de categorie Navigatiesystemen

TomTom klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 25 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf TomTom
Categorie Navigatiesystemen
Status Opgelost
Datum 12 april 2016

Een klant van TomTom heeft een klacht ingediend over prijsdiscriminatie tussen mannen en vrouwen. Zij merkte op dat de TOMTOM Smartwatch Cardio + Music SMALL dezelfde functionaliteiten heeft als het LARGE-model, maar dat het LARGE-model een Bluetooth-headset van ongeveer 70 euro gratis bijgeleverd krijgt, wat volgens haar oneerlijk is voor vrouwelijke sporters. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb zopas een TOMTOM Smartwatch Cardio + Music SMALL gekocht. Zelfde functionaliteiten als bij LARGE. Enkel voor dezelfde prijs heeft het largemodel een blue tooth head set erbij (twv +/- 70 euro).
Discriminatie tov vrouwen die ook sporten.

Gewenste Oplossing:

Zelfde aanbod voor SMALL. Zelfde prijs, incl. bluetooth head set.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door TomTom in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat TomTom een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

TomTom

Heeft op 25 april 2018 om 11:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM