Klacht: MyDrive werkt niet

Teleurgesteld Jp op 27 mei 2022 over TomTom in de categorie Navigatiesystemen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf TomTom
Categorie Navigatiesystemen
Status Open
Datum 27 mei 2022

Een consument heeft problemen met de MyDrive-functie van de TomTom 550, die het mogelijk zou moeten maken om routes vanaf een smartphone te uploaden. Ondanks pogingen om hulp te krijgen, waaronder contact met WayPoint, is er geen oplossing gevonden. De consument uit zijn frustratie over het niet nakomen van beloften door TomTom.

Mijn Klacht:

TomTom 550 aangeschaft omdat je heel makkelijk een route kan maken op je gsm en die vervolgens naar je TT kan uploaden.

Maar het werkt niet!!!!
Zelfs bij WayPoint hebben ze er geen oplossing voor?

TomTom beloofd van alles, maar komen hun afspraken niet na

Gewenste Oplossing:

Dat wat TomTom beloofd in hun aanbieding ook nakomen.
Anders wil ik de aankoop ongedaan maken

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TomTom

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TomTom nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Teleurgesteld Jp
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM