Klacht: Beëindiging abonnement

Janjaap1944 op 24 juli 2021 over TomTom in de categorie Navigatiesystemen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf TomTom
Categorie Navigatiesystemen
Status Open
Datum 24 juli 2021

Jan Wind heeft per ongeluk een abonnement op flitserupdates van TomTom genomen en probeert dit te annuleren. Ondanks pogingen via de factuur en klantenservice lukt het hem niet om van het abonnement af te komen, terwijl hij er geen gebruik van maakt. Hij vraagt om hulp bij het beëindigen van het abonnement.

Mijn Klacht:

Per ongeluk heb ik een abonnement genomen op flitserupdates à € 2,99 per maand. Bestelling 412005508. Via de factuur en klanten contact probeer ik hiervan af te komen. , dit lukt niet. Ik wil hiervan af omdat ik hier geen gebruik van maak. Gaarne uw hulp om hier anaf te komen. Met vriendelijke groet, Jan wind

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dat abonnement stopt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TomTom

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TomTom nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Janjaap1944
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM