Klacht: Tele2 zegt het abonnement maar niet op

michel1975 op 30 september 2020 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Tele2 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 september 2020

Een klant heeft twee keer geprobeerd zijn abonnement bij Tele2 op te zeggen, maar heeft lange wachttijden ervaren voordat hij geholpen werd. Ondanks de belofte van een bevestiging na de opzegging, heeft de klant deze nog niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb nu 2 keer gebeld om op te zeggen, waar je vervolgens een uur in de wacht hangt voor je eindelijk te woord wordt gestaan, er zou een storing zijn en de bevestiging zou later volgen. Ik zit nog te wachten op de bevestiging.

Gewenste Oplossing:

Zeg mijn abonnement op en bevestig dit. PS en zorg dat je fatsoenlijk te bereiken bent. Een provider onwaardig zo slecht als jullie bereikbaar zijn.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie