Klacht: Post wordt niet doorgestuurd, boete van de belastingdienst

klager503266e1 op 17 juli 2026 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Tele2 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 17 juli 2026

Een klant van Tele2 ondervindt problemen met het doorsturen van zijn post door een particulier, wat heeft geleid tot een boete van de belastingdienst vanwege uitblijvende betaling. Ondanks pogingen om contact op te nemen met de betrokken particulier, is het niet gelukt om deze te bereiken.

Mijn Klacht:

Ik heb problemen met het doorsturen van mijn post door een particulier. Hierdoor heb ik een boete van de belastingdienst ontvangen wegens uitblijven van betaling. Ik heb geprobeerd contact op te nemen met de particulier, maar ik krijg deze persoon niet te pakken.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een oplossing voor het niet doorgestuurde post en het onterecht ontvangen van een boete.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager503266e1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie