Mijn Klacht:
Ik ben net bij Subway geweest heb 9 broodjes gekocht tot mijn verbazing was er om half 6 nog maar 2 stukken brood voor chees oregano en wit maar 4. Ik bestel de everyday deal incl drinken 4 keer word geholpen ik bestel een veggie patty zeg de medewerker o ik dacht de veggie delite ik zeg nouja kan gebeuren daarna krijg ik 2 maal op rij te horen dat het brood wat ik kies niet aanwezig is. Dan bestel ik 4 keer een wit broodje ham kaas dan krijg ik weer te horen ik heb er maar 3 helaas dus ik moest weer inpassen dan zeg ik je mis de ham op de broodjes o wil je ham ik heb dat niet begrepen “ het lijkt mij als ik zeg ham kaas dat ik dan beide op Mn broodje wil.
Daarnaast vind ik veel verschil tussen vestigingen zitten ik heb meerdere vestigingen als je aangeef het is voor kinderen graag enkel komkommer dat ze dubbel doen dus 6 plakjes gezien je helemaal geen andere groentes neem maar ze krijgen alle 4 dan 3 plakjes. Vind na alle missers dit een extra misser en dan kom ik thuis mis ik de drankjes die bij de deal in zitten. Ik bel en geef aan dat ik ze mis zeg ze o wilde je de actie meeste mensen wijzen op het plaatje aan maar willen geen drinken dus heb het niet aangeslagen. Ik vind het slechte verkoop ze kunnen totaal geen druk aan erg jammer. Hoe tevreden ik altijd ben denk ik nu volgende keer ergens anders eten.
Gewenste Oplossing:
Als producten op voorraad zijn en ze gewoon luisteren of bevestigen bijv u wenst de actie incl drankje En als ze zien dat je enkel 1 soort groente kies je best wat royaler kan zijn dan 3 kleine plakjes

