Klacht: Subway app

Kmastbroek92 op 02 september 2017 over Subway in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Subway
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 2 september 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste subway,

Vandaag ging ik even lekker een broodje eten bij de subway omdat ik in de app 2 subs voor 5 euro kreeg. Ik met vol enthousiasme en de app richting de subway toen ik ging afrekenen werd mij verteld dat hun filiaal niet mee doet aan de app en dat ik mijn korting dus niet krijg. Maar waarom wordt dit filiaal dan wel aangegeven in de app en kan ik nergens iets vinden over filialen die niet mee doen?
Dit gaat om het filiaal aan de markt in delft, waar de medewerkers ook niet altijd even klantvriendelijk zijn.

Groet
Kim

Gewenste Oplossing:

Als er of wordt aangegeven waar het wel en niet kan of dat ik gewoon me korting krijg wanneer ik daar van uit ga.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Subway

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Subway nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM