Geen staatslotontvangen
Klacht van [email protected] op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Voor trekking van 10 april geen staats lot ontvangen Lees meer
Bij Staatsloterij zijn klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Staatsloterij.
De Staatsloterij is de grootste loterij in Nederland. Maandelijks worden er bijna 3 miljoen loten verkocht. Heeft u uw loten bijvoorbeeld niet ontvangen?... Lees meer >
Staatsloterij is een bedrijf actief in de categorie Loterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 2900 klachten gemeld over Staatsloterij. Hiervan zijn er 1264 opgelost (44%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Staatsloterij delen.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over: ontvangen, staatsloterij, wallet, wachtwoord, loten. Op basis van de 2900 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Staatsloterij lost een deel van de klachten op (44%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Staatsloterij:
1. Neem eerst contact op met Staatsloterij — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet u hierover informeren. Retourkosten mogen voor uw rekening zijn, maar de aankoopprijs moet binnen 14 dagen worden terugbetaald na retour.
Twitter/X: @Staatsloterij
U kunt een klacht over Staatsloterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Staatsloterij.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.900 klachten over Staatsloterij ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over Staatsloterij wordt 44% opgelost. In totaal zijn 1.268 van de 2.900 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over Beschadigd product of pakket van Staatsloterij, Klantenservice problemen met Staatsloterij, Retour en terugbetaling problemen met Staatsloterij. Bekijk alle Staatsloterij klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Staatsloterij via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Staatsloterij actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Staatsloterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van [email protected] op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Voor trekking van 10 april geen staats lot ontvangen Lees meer
Klacht van Fred Peek op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Voor 10 april mijn staatslot niet ontvangen, is niet de eerste keer. Lees meer
Klacht van stoler op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Voor de trekking 10 april ’14 heb ik geen lot per post ontvangen. Lees meer
Klacht van p.vink op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Voor de trekking 10 april '14 heb ik geen lot per post ontvangen. Lees meer
Klacht van 00002 op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Vorig jaar in augustus hebben wij afgesproken dat er maandelijks een bedrag van 15 euro van mijn rekening wordt afgeschreven voor de trekking van de 10e van de maand. Er is tot twee keer toe door de staatsloterij bevestigd dat... Lees meer
Klacht van oosie op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Geen lotnummer ontvangen voor de trekking van 10 april 2014 Lees meer
Klacht van [email protected] op 10 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
wij spelen al jaren automatisch mee met de staatsloterij en voor de trekking van vanavond heb ik nog geen staatslot ontvangen via de post. Lees meer
Klacht van citroen15 op 09 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
geen staatslot ontvangen voor trekking van april 2014 Lees meer
Klacht van survivor op 09 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Speel automatisch mee, tot op heden 9-4-14 geen staatlot ontvangen. Mijn vriend die op zelfde adres woont alleen met andere achternaam heeft er wel een ontvangen. Lees meer
Klacht van Peter2406 op 09 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
de jackpot is afgeschaft en daarvoor in de plaats is nu mogelijk om je lot op te waarderen tot XL loten. De normale prijs van 12,50 is nu opeens 15 euro. want de XL staat op Nee waar de jackpot... Lees meer