Geluksmoment
Klacht van Pepper13 op 20 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik krijg bericht van zomergeluk en wordt verwezen naar www.staatsloterij.nl/mijn en dan houdt het op. Lees meer
Bij Staatsloterij zijn 1 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10. Dien een klacht in over Staatsloterij.
De Staatsloterij is de grootste loterij in Nederland. Maandelijks worden er bijna 3 miljoen loten verkocht. Heeft u uw loten bijvoorbeeld niet ontvangen?... Lees meer >
Staatsloterij is een bedrijf actief in de categorie Loterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 2901 klachten gemeld over Staatsloterij. Hiervan zijn er 1264 opgelost (44%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Staatsloterij delen.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over: ontvangen, staatsloterij, wallet, wachtwoord, loten. Op basis van de 2901 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Staatsloterij lost een deel van de klachten op (44%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Staatsloterij:
1. Neem eerst contact op met Staatsloterij — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet u hierover informeren. Retourkosten mogen voor uw rekening zijn, maar de aankoopprijs moet binnen 14 dagen worden terugbetaald na retour.
Twitter/X: @Staatsloterij
U kunt een klacht over Staatsloterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Staatsloterij.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.901 klachten over Staatsloterij ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over Staatsloterij wordt 44% opgelost. In totaal zijn 1.268 van de 2.901 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over Beschadigd product of pakket van Staatsloterij, Klantenservice problemen met Staatsloterij, Retour en terugbetaling problemen met Staatsloterij. Bekijk alle Staatsloterij klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Staatsloterij via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Staatsloterij actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Staatsloterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Pepper13 op 20 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik krijg bericht van zomergeluk en wordt verwezen naar www.staatsloterij.nl/mijn en dan houdt het op. Lees meer
Klacht van j.n de vries op 20 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ben al weken bezig met de de side die de de postcodeloterij aangeeft geluksmoment alleen maar reclame Lees meer
Klacht van j.n de vries op 20 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ben al weken bezig met de de side die de de postcodeloterij aangeeft geluksmoment alleen maar reclame Lees meer
Klacht van peter Jack op 17 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ben een maand bezig om op de site te komen, als jullie trouwe spelers willen belonen, hoeven we toch niet overal voor in te loggen, we zijn bekent dus doe maar de trekking en wie geluk heeft die wint, dan... Lees meer
Klacht van willem grol op 15 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ik krijg de laatste maanden geen loten meer per post. Lees meer
Klacht van ALFI op 12 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Had het maar bij die brief gelaten want volgens mij bestaat die hele website niet. Mss. moet ik mijn geluksmoment maar bij een andere loterij zoeken. Lees meer
Klacht van A M T Rijpkema-Beerens op 11 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
herhaaldelijk geprobeerd mij telefonisch af te melden voor de Staatsloterij. Zal toekomstige afschrijvingen terug laten storten. Lees meer
Klacht van Berendine Hoekstra op 10 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Telkens als ik probeer op de website staatsloterij.nl/mijn te komen om mijn geluksmoment door te geven, krijg ik geen verbinding. Lees meer
Klacht van Door Peters op 10 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Doe al 40 jaar mee en kom er nu achter op inloggen lot nummer dat je 6 cijfers moet hebben in plaats van 5 cijfers kon niet automatisch kijken dat vond ik toch wel heel weermd. Dit vind uw denk ook... Lees meer
Klacht van emtanghe op 10 augustus 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik kan alles aantikken maar waaris mijn geluks moment???? Nog steeds niet te vinden wat een afknapper zeg Is dit het dan bedankt Lees meer