Mijn Klacht:
Mijn schoonmoeder zou zogezegd zelf go hebben gestuurd naar het nummer 9997 om 9u.22 hebben zij laten weten aan telenet.
Echt met het zelf te onderzoeken blijkt dat dit niet zo is.Wetende dat zij amper smsjes stuurt want alle communicatie verloopt via andere kanalen.
Vond het al raar dat ik bericht kreeg dat ze 6 euro extra verbruikt had. Bizar dat dit dan ook maar 1 week gebeurt? Als je zo bij iedereen een week 6 euro gaat afpakken haal je natuurlijk wel een mooi bedrag binnen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn als telenet zijn klant geloofd en beter onderzoek doet ipv deze afzetpraktijken te geloven.
Als ze nu effectief dit nummer zou gestuurd hebben dan ging ik akkoord met de kosten die erbij kwamen maar op deze manier kan ik mij er niet bij neerleggen.
