Mijn Klacht:
Ik had een probleem met het opladen van mijn telefoon. Vervolgens heb ik Samsung gebeld en die zeiden dat ik mijn telefoon op kon sturen. Dit heb ik vervolgens gedaan. Ik heb een express service voor 24,95 betaald zodat ik binnen 24 uur mijn telefoon terugkreeg. Dit was op 31 december ( er staat nergens op de site dat er niet gereden zou worden en ik kreeg gewoon een bevestiging van het ophalen via de mail). 31 december en 1 januari is de telefoon niet opgehaald. Op 2 december heb ik zelf gebeld. De telefoon stond nog voor ophalen op 31 december in het systeem en kon niet meer dezelfde dag worden opgehaald. Hij zou op 3 december opgehaald worden. Ik was voor de feestdagen bij mijn ouders en daarna ging ik weer terug naar huis. Het adres kon alleen voor het ophalen gewijzigd worden, maar niet voor het bezorgen. Maar ik zou er nog een keer achterna kunnen bellen om dat recht te zetten op het moment dat mijn telefoon opgehaald was. Op 3 januari werd mijn telefoon in de avond opgehaald. Vandaag (4 januari) heb ik gebeld om het adres van bezorgen te wijzigen. Na 10 minuten in de wacht te hebben gehangen, kreeg ik te horen dat een adreswijziging minimaal 24 uur van tevoren doorgegeven moet worden. (Zo tegenstrijdig als het maar kan dus). Ik kan dus zo meteen naar mijn ouders gaan reizen om mijn telefoon op te halen en in ontvangst te nemen omdat ze zelf niet thuis zijn. Daarnaast zie ik in het rapport staan dat mijn telefoon buiten de garantie valt, zonder enige reden te vermelden. Dit terwijl ik ‘m slechts 8 maanden heb. Maar mevrouw aan de telefoon wist me te vertellen dat ik dan vast zichtbare schade aan het toestel zou hebben. Voor zover ik weet is dit niet het geval, maar ze was kennelijk goed ingelicht wat ze moest zeggen. En de monteurs stellen dat rapport samen, maar contact met de monteurs is niet mogelijk.
Ik heb dus 24,95 voor een express-service betaalt terwijl ik mijn telefoon 5 dagen niet kan gebruiken. Ik heb drie keer aan de telefoon gehangen (lang in de wacht) om iets te regelen, maar er is geen doorkomen aan. Dit met de bijbehorende kosten. Vervolgens kan ik heen en weer gaan treinen naar mijn ouders om mijn telefoon in ontvangst te nemen (met de kosten van dien) en tot slot mag ik ook nog mijn eigen reparatie betalen (want niet binnen de garantie, ondanks dat de telefoon een kleine 8 maanden oud is)
Samsung levert een belachelijke service en ze komen er makkelijk mee weg zonder een eigen klachtenservice. Een megabedrijf tegen een enkele consument.
Gewenste Oplossing:
Als de kosten voor in ieder geval de express service betaalt worden en misschien iets van een verontschuldiging.


