Klacht: Toestel kapot na software update

Ed Tromp op 28 september 2018 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 28 september 2018

Een gebruiker meldt dat zijn Samsung S7 Duo defect is geraakt na een software-update. Hoewel het toestel onder de fabrieksgarantie van Samsung valt tot oktober 2018, stelt Samsung dat de garantie niet geldt voor producten gekocht buiten Europa, waardoor de gebruiker geen ondersteuning ontvangt. De klager is van mening dat de schade het gevolg is van de aangeboden software-update door Samsung.

Mijn Klacht:

Ik ben de bezitter van een kapotte Samsung s7 duo’s.
Toestel gekocht op 1-11-2016 bij websie E-global die slechts een jaar garantie geeft op telefoons dus daar is de garantie verlopen.
Samsung echter geeft 2 jaar garantie dus toestel valt onder fabrieksgarantie tot 31 oktober 2018 maw ik heb nog steeds fabrieks garantie.Echter Samsung zegt dat is alleen voor producten gekocht in Europa. DwZ ik heb garantie maar niet in Europa en Samsung NL wil niks voor mij doen.
Ik ben echter van mening dat de schuld van mijn kapotte telefoon bij Samsung ligt.omdat zij op mijn telefoon een software versie aanbieden en promoten om mijn telefoon up te graden echter na deze update is mijn telefoon waardeloos niemand kan hem meer maken, Samsung wil niet , een derde partij kan het niet
Mijn telefoon waardeloos en 400€ weg.

Gewenste Oplossing:

Samsung Europe moet garantie geven, willen ze dat niet moeten ze het toestel sturen naar het moeder bedrijf in Korea en die moeten mij toestel in orde maken.
Het is klip en klaar dat de schud bij Samsung ligt, zij hebben deze software aangeboden op mijn telefoon en mij er iedere dag aan herinnerd dat ik nog moet updaten.Ik doe dat en vervolgens gaat mijn telefoon kapot, ik heb nog garantie en vervolgens zegt Samsung , jammer jongen volgende keer beter

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM