Klacht: Inruilactie S8

Jus72 op 21 april 2018 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Samsung klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 21 april 2018

Een consument heeft zeven weken geleden een oude mobiel opgestuurd voor de inruilactie van Samsung, maar heeft sindsdien geen reactie ontvangen. Ondanks het bewijs van verzending via PostNL, is er geen communicatie van het bedrijf en lukt het de consument niet om de klacht telefonisch te melden.

Mijn Klacht:

Ook ik 7 weken geleden oude mobiel opgestuurd voor inruil actie S8. Gelukkig bewijs van Postnl. dat mijn opgestuurde mobiel daar is aangekomen. Verder geen enkele reactie van samsung en als ik bel kan ik nergens mijn klacht kwijt.

Gewenste Oplossing:

Als mijn geld is gestort en ik een reactie van samsung krijg. Je kunt ze nergens mailen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM