Klacht: Cashback van 200€ wordt niet uitbetaald

PAC op 07 januari 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Samsung klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 7 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de aankoop van een wasmachine werd 200 euro cashback beloofd. Daar reken je op bij de aankoop. 2 dagen na de levering werd het toestel gestolen bij een inbraak. Samsung weigert nu uit te betalen omdat het serienummer van op de verpakking (enige dat ik heb, het toestel is immers gestolen) niet klopt of niet volledig is. Na eerste contact werden bloemen gestuurd, maar enige dat ik wou was de cashback. Bij Samsung toont men begrip voor de situatie, maar niemand met voldoende logisch verstand om de situatie recht te zetten. Ieder rechtvaardig mens begrijpt dat dit een uitzonderlijke situatie is, maar dat verder alle voorwaarden werden voldaan. Als ze de cashback hadden gestort, had ik dadelijk opnieuw dezelfde machine opnieuw gekocht. Nu houden ze het been stijf en weigeren ze eigenwijs uit te betalen.
Gezien het een slim toestel betrof, had ik gevraagd of ze konden traceren zodra iemand het toestel online brengt. Daar houden ze zich al helemaal niet mee bezig.

Gewenste Oplossing:

Correcte uitbetaling cashback!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM