Klacht: Ze zijn niet van uw huidige leverancier!

Karen1985 op 13 augustus 2020 over Regionaal Energie Beheer in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het is precies zoals door de meneer beschreven in zijn klacht. Ze doen alsof ze van je huidige leverancier zijn. Het zou alleen om een tariefswijziging gaan. Maar dat is het niet, mensen die er zijn ingetuind zijn veel geld kwijtgeraakt. Hang dus gelijk op en deel geen informatie met ze!

Gewenste Oplossing:

Als dit bedrijf stopt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Regionaal Energie Beheer

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Regionaal Energie Beheer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Karen1985
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie