Klacht: Probleem met machtiging en dubbele rekening

klager6122640e ✓ Verified op 30 oktober 2026 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Eneco has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Eneco
Status Open
Datum 30 oktober 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over Eneco omdat zij mijn machtiging in oktober 2026 niet hebben gebruikt. Daarnaast heb ik een dubbele rekening ontvangen, wat voor verwarring zorgt. Ondanks, dat ik een contact met Eneco heb gehad, heb ik geen beloofde reactie naar mijn email ontvangen.
In plaats daarvan begon ik telefoontjes van Eneco te ontvangen, en werd ik gewaarschuwd dat dit iets is wat oplichters zouden kunnen doen. Ik geloofde niet dat het telefoontje daadwerkelijk van Eneco kwam, omdat mijn geld altijd zonder problemen automatisch van mijn rekening werd afgeschreven.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Eneco om de machtiging correct te gebruiken en geen dubbele rekening meer naar mij op te sturen.
Graag uw antwoord.
Alvast bedankt.
Met vriendelijke groeten,

N. Voronina

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie