Klacht: niet ontvangen van vergrotende bril

Jef Huysmans op 03 maart 2021 over Outspot in de categorie Adviezen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Outspot
Categorie Adviezen
Status Open
Datum 3 maart 2021

Jef Huysmans heeft op 5 februari 2021 een vergrotende bril besteld, maar deze nog steeds niet ontvangen na bijna vier weken. Hij vraagt zich af of de bril nog geleverd kan worden of dat hij zijn geld terugkrijgt, en wacht op een antwoord van Outspot. Huysmans merkt op dat zijn andere aankopen wel correct zijn geleverd.

Mijn Klacht:

op 05/02/2021 heb ik betaald voor een vergrotende bril maar heb die na bijna 4 weken nog niet ontvangen
aankoopdatum 05/02/2021vergrotende bril ordernummer 54847163-001
daarom mijn vraag , kan deze nog geleverd worden of krijg ik mijn geld terug ?
Wachtend op antwoord
Hoogachtend
Jef Huysmans

P.S. al de andere aankopen werden wel goed geleverd , dank daar voor

Gewenste Oplossing:

graag wil ik de bril alsnog ontvangen of mijn geld terug(14.95 euro)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Outspot

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Outspot nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jef Huysmans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM