Klacht: teveel afschrijving van mijn bankrek.

Weller 1 op 02 december 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 december 2014
Reactie van het bedrijf:

De klant is geïnformeerd middels een privé bericht.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 2 december 2014

Een klant van NS heeft geklaagd over een onterecht hogere afschrijving van 61,30 euro in plaats van de verwachte 60,00 euro voor de verlenging van zijn voordeelurenabonnement. De klant vindt het onacceptabel dat er geen duidelijke uitleg of mogelijkheid is om de reden van deze extra kosten te achterhalen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ls,

Er zou rond 24 november 2014 een bedrag van 60,00 afgeschreven worden van mijn bankrek. dit i.v.m. verlenging voordeelurenabonnement. Er is echter 61,30 afgeschreven. Werkelijk nergens de reden te vinden waarom dit is gedaan. Waar kan ik deze reden wel vinden. Het is absurd dat er nergens een mogelijkheid is om hier achter te komen. Dit is geen service, maar gewoon de zaak bedonderen. Ik wil weten hoe dit kan, een principe kwestie.

Gewenste Oplossing:

Per direct het teveel afgeschreven bedrag terugstorten op mijn bankrekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Bericht van NS

11 jaren geleden - Het is opgelost en klant is geïnformeerd

NS

Heeft op 04 december 2014 om 11:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant is geïnformeerd middels een privé bericht.

Weller 1

Heeft op 04 december 2014 om 12:17 geantwoord

NS heeft inderdaad een berichtje gestuurd, de 1,30 wordt teruggestort op mijn rek.
Maar de reden van het teveel afschrijven is mij nog steeds onbekend. Als de NS dit bij iedere klant doet, hoeveel mensen zullen dan reageren? De meeste denken waarschijnlijk ach. 1.30!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten