Bij mijn dalvrij abonnement betaalde ik voorheen €3.70 voor een overgang van 2e naar 1e klas enkele reis Schiphol-Almere, dat is nu €15 . Dat is meer dan 4x zoveel! Lees meer
Na een uitje uit het spoorvoordeelboekje, met de bus en drama trein terug.
Op het station van Den Haag NOI vertrok de trein 1 minuut eerder dan dan de aangegeven tijd van 23:20 uur. De hele groep komende uit een aansluitende... Lees meer
Op 23 Juli reisde ik van Scheveningen naar Amsterdam.ik ging met de tram van Scheveningen naar Den Haag en daar reed net voor mijn neus de intercity van 23.14 uur weg,niets van te zeggen,want hij vertrok precies op tijd.
dus toen... Lees meer
Om 8.59 de intercity genomen vanuit Roermond naar Amsterdam.
In Den Bosch werd ons verzocht de trein te verlaten vanwege een wisselstoring! Verder geen enkele info!!
Vervolgens de trein naar Tilburg Breda genomen. IN Breda geprobeerd de Trein naar Rotterdam die weer... Lees meer
Op de actiesite van NS (Spoordeelwinkel) worden dagkaarten verkocht voor €19 (voor vaste klanten €15). Althans, zo staat het vermeld in alle links en verwijzingen naar dit aanbod: 'dagkaart', ' dagje met de trein'.
Dat suggereert een dagje onbeperkt met... Lees meer
Beste lezer,
Onderstaande klacht heb ik ingediend via deze site, echter is deze zonder heldere en duidelijke oplossing op status: opgelost gezet.
Dat lijkt mij nog niet de bedoeling.
Ik verneem dat u mijn ov-chipkaart nr nodig heeft, bij deze:
3528 0234 2122... Lees meer
Gisteravond met veel problemen 23 07 2014 uit Den Bosch vertrokken.
Het was de trein richting Zwolle.
Halverwege werd de trein stil gezet,omdat er geen conducteur aanwezig was.
Er werd omgeroepen dat iedereen de trein moest verlaten,,en dat we nog in de trein... Lees meer
Geachte heer, mevrouw,
Ik was in de eerste week van juni genoodzaakt mijn NS maand abonnement (niet geactiveerd) te annuleren in verband met een defecte chipkaart.
Op 4 juni 2014 met de NS gebeld en het abonnement geannuleerd met recht op restitutie.... Lees meer
De Trein van 18:52 Leiden centraal-Utrecht centraal die op tijd reed werd in Woerden onnodig 3min opgehouden omdat de conducteur zo nodig een sigaret moest roken. Hierdoor was er een te late aankomst op Utrecht Centraal waardoor de gewenste aansluiting... Lees meer
Oorspronkelijke tekst
Van: [email protected]
Aan: [email protected]
CC: [email protected] ;[email protected]
Verzonden: 23.07.14 14:55:24
Onderwerp: Fwd: Klacht D749285 kaartnr. 3528010461101046
Beste heer Sluijsmans,
Zou u alstublieft op mijn emails willen reageren? (Zie onderstaande berichtgevingen en bijlage)
Tweemaal is de belofte... Lees meer