Klacht: Scam website ooit aangemeld kon niet meer afmelden nu advocaat

Liviann op 16 mei 2023 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Novalnet AG klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Novalnet AG has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 17 mei 2023
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 16 mei 2023

Een persoon heeft zich jaren geleden aangemeld bij een scamwebsite en kon zich niet afmelden. Na het blokkeren van een nota ontving hij berichten van advocaten, maar ontdekte dat deze geen recht hadden op betaling, omdat de communicatie niet volgens de juiste procedure verliep. Hij uit zijn frustratie over de gang van zaken en het gebrek aan een correcte afmeldprocedure.

Mijn Klacht:

Heb jaren geleden bij scam website aangemeld (depressieve tijd). Probeerde af te melden maar kon nergens via afmelden, toen maar nota geblokkeerd nu krijg ik sms van advocaten al uitgezocht dat ze niks van me kunnen krijgen aangezien deurwaarders in nederlands contact moeten zoeken (in engels gedaan eerste en daarna ook) plus je moet je kunnen afmelden op de zelfde manier als dat je je hebt aangemeld. Al om al geen recht op geld. En ze moeten schamen om dit te blijven doen.

Gewenste Oplossing:

Stoppen met berichten en kwijt schelden

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 17 mei 2023 om 07:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM