Klacht: Afschrijving van 60,00 p/m voor wat??

Karl-Heinz op 13 april 2023 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Novalnet AG klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Novalnet AG has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 13 april 2023
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 13 april 2023

Een consument ervaart maandelijkse afschrijvingen van 60 euro door Novalnet AG, zonder te weten waarvoor deze kosten zijn. Na onderzoek vermoedt de klager dat het mogelijk gerelateerd is aan een datingsite, maar kan zich geen abonnement herinneren, behalve op Lexa. De klager verzoekt om stopzetting van deze onduidelijke betalingen.

Mijn Klacht:

Elke maand wordt er door Novalnet AG 60 euro van mijn rekening afgeschreven, ik heb geen idee waarvoor dit is. Googlen heeft me geleerd dat het waarschijnlijk om een of andere datingsite gaat. Ik kan me echter niet herinneren dat ik behalve op Lexa ergens op een datingsite een abonnement heb afgesloten.

Ik wil dat dit stopt, ik betaal ergens voor waar ik geen weet van heb.

Gewenste Oplossing:

Dat er geen afschrijvingen meer gedaan worden door dit bedrijf Novalnet AG.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 13 april 2023 om 14:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM