Klacht: Misleiding over verzendkosten

G.J. Winters op 17 december 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

MediaMarkt klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 17 december 2020

Er is onvrede over de communicatie van MediaMarkt met betrekking tot verzendkosten. Ondanks dat de klant een bestelling van €55 plaatste, werd er verzendkosten in rekening gebracht, terwijl op de website gratis verzending vanaf €50 werd aangegeven. Een medewerker bevestigde telefonisch dat de drempel voor gratis verzending eigenlijk op €100 ligt en dat de informatie op de website nog aangepast moet worden.

Mijn Klacht:

Gisteren een aantal producten besteld bij mediamarkt. Er staat bij dat er gratis wordt verzonden vanaf €50. De bestelling was €55 en toch moeten wij verzendkosten betalen. Na veel moeite iemand aan de telefoon gekregen die dood leuk verteld dat het vanaf €100 is en dat het nog aangepast moet worden.

Gewenste Oplossing:

Als ik de verzendkosten terug krijg

Alle klachten die gemeld zijn door G.J. Winters
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM