Klacht: Klacht bezorgen

Hamza88 op 07 januari 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 7 januari 2021

Een klant heeft een bouch gasfornuis besteld, maar ontving een verkeerd product van een medewerker. Hierdoor is de klant al vier dagen zonder gasfornuis, wat problematisch is gezien het gezin met vier kinderen. Ondanks vijf telefoontjes naar de klantenservice is er nog geen oplossing geboden.

Mijn Klacht:

Ik heb een bouch gasfornuis besteld maar de medewerker heeft andere product ingeleverd nu ik ben 4 dagen zonder gasfornuis en ik heb vier kinderen en ik mag niet da andere gebruiken mijn bestel nummer is 129261 ik heb vijf keer gebeld naar 0884640464

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hamza88
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM