Klacht: wel verkopen niet leveren

dirkmax1 op 25 augustus 2012 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 augustus 2012

Een gebruiker van Marktplaats heeft een negatieve ervaring gehad met de adverteerder 3musketiers/Esther uit Zwaag. Na het accepteren van een bod en het tonen van interesse in meerdere artikelen, ontving de klager gedurende acht dagen geen reactie, waarna de adverteerder meedeelde dat de spullen al aan iemand anders waren verkocht. De klager voelt zich bedrogen en heeft zijn vertrouwen in Marktplaats aangetast.

Mijn Klacht:

Recent vond ik op Markplaats bij adverteerder 3musketiers/Esther uit Zwaag een kado voor onze bijna jarige kleindochter.Nadat Esther mijn bod accepteerde en vroeg of zij het artikel moest opzenden mailde ik haar linea recta dat ik direct naar Zwaag wilde komen op het art. op te halen en interesse had in meerdere art. Wat volgde was een periode van 8 dagen stilte, ondanks mijn herhaalde pogingen met haar in contact te komen en aangaf dat de datum van verjaring nabij was. Uiteindelijk liet ze mij ijskoud weten al haar spullen al aan iemand anders te hebben verkocht! Wat een onbetrouwbaar en harteloos sujet!! Mijn vertrouwen in Marktplaats heeft een enorme deuk opgelopen! Gelukkig had ik nog niets betaald maar dit voelt ook al als oplichting. Mensen, let op!

Gewenste Oplossing:

Helaas is mijn klacht niet meer op te lossen maar ben ik al blij dat mijn verhaal gedaan kon worden en zo mijn teleurstelling een beetje te verwerken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM